Terramax naar MATEXPO23 in Kortrijk


Wij zijn verheugd om aan te kondigen dat Terramax, onderdeel van Groep Palmaers, aanwezig zal zijn op MATEXPO23 in Kortrijk. Dit evenement, dat plaatsvindt van 6 tot 10 september 2023, is een belangrijk platform voor professionals in de bouwsector.

Stand C04 nabij ingang SOUTH

U kunt ons vinden op Stand C04, gelegen nabij ingang SOUTH en naast Kinepolis. Hier zullen we aanwezig zijn om u te informeren over onze nieuwste producten en diensten op het gebied van heftrucks, gravers, dumpers, knik- en wielladers, en nog veel meer.

Gratis online registratie

Wilt u ons bezoeken op MATEXPO23? Registreer u dan gratis online via deze link. Door vooraf te registreren, kunt u gemakkelijk toegang krijgen tot het evenement en vermijdt u eventuele wachtrijen bij de ingang.

Maak kennis met ons team

Tijdens MATEXPO23 heeft u de gelegenheid om ons team persoonlijk te ontmoeten en al uw vragen te stellen over onze producten en services. Ons professionele team staat klaar om u te voorzien van deskundig advies en u te helpen bij het vinden van de juiste machines voor uw behoeften.

Kom en ontdek onze oplossingen

Of het nu gaat om de aanschaf, leasing of verhuur van machines, Terramax biedt u de vrijheid om te kiezen wat het beste bij uw bedrijf past. Onze machines staan bekend om hun duurzaamheid, comfort en veiligheid, en we streven er altijd naar om uit te blinken in prestaties en kwaliteit.

Tot ziens op MATEXPO23

Wij kijken er naar uit om u te verwelkomen op MATEXPO23 in Kortrijk. Bezoek onze stand C04 en ontdek hoe Terramax en Groep Palmaers u kunnen helpen bij al uw bouwbehoeften. Tot dan!

Let op: Dit blogbericht is geschreven in het Nederlands, de taal waarin ons bedrijf actief is.

Contacteer Ons | Terramax | NL

Contacteer Ons | Terramax | NL

Heeft u een vraag of wilt u een afspraak maken voor een offerte op maat. Neem gerust contact met ons op via onderstaand formulier of bel ons.

ONTDEK MEER

Meest Recente Posts

Ontvang als eerste ons laatste nieuws per mail

In de kijker

Terramax

Heeft u vragen of opmerkingen? stuur ons een bericht. We helpen u graag verder.

contacteer ons

Ontvang als eerste ons laatste nieuws per mail

Laatste nieuws

Terramax

Heeft u vragen of opmerkingen? stuur ons een bericht. We helpen u graag verder.

contacteer ons

Ontvang als eerste ons laatste nieuws per mail

In de kijker